MIIEGO AL3+ Freedom

Doskonały dźwięk | Wysoki komfort użytkowania | Brak kabli | Wodoodporność
KUP TERAZ

MIIEGO®

MIIEGO nie jest duża firmą elektroniczną, dla której słuchawki są pobocznym tematem.
Kochamy Sport i żyjemy Sportem. To jest nasz główny cel. Sposób, w jaki projektujemy nasze produkty, naszą markę i naszą firmę jest oparty na tej pasji.

Firma została założona w Aarhus w Danii w 2010 roku i jest jednym z nielicznych ekspertów na rynku i wyłącznie koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości bezprzewodowych słuchawek dla aktywnych sportowo. Produkty MIIEGOs zostały zaprojektowane i opracowane we współpracy z szerokiej liczby profesjonalnych sportowców, a produkty są trwałe i potrafią przetrwać ostre i trudne warunki skandynawskiego klimatu.

Dziś produkty MIIEGO® są wykorzystywane zarówno przez biegacza amatora i profesjonalnych sportowców na całym świecie. Są one sprzedawane i dystrybuowane w wybranych sklepach sportowych i działających w całej Europie. MIIEGO® jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do MIIEGO ApS.

SPORT … NASZA PASJA

Trening. Uprawianie sportu. To uczucie wiatru w moich włosach, pot na mojej skórze i świeże powietrze w płucach …

Niema nic lepszego niż moja ulubiona piosenka, która potrafi mnie zmotywować i zmienić mój nastrój w mgnieniu oka. Serce zaczyna szybciej bić. Wszystko to sprawia, że czuję się szczęśliwy, zainspirowany i gotowy do działania.

Z MIIEGO®, moje ulubione piosenki są zawsze ze mną i podążają za mną gdziekolwiek idę. Muzyka cały czas podąża za mną. Bez kabli. Nic mnie nie rozprasza. Nic nie plącze się podczas treningu. Jestem wolny. Nic nie stoi na przeszkodzie. Po włączeniu przycisku ‚play’ mogę skupić się tylko i wyłącznie na ruchu mojego ciała.

MIIEGO® daje mi bezproblemowy trening, który pozwala mi zapomnieć o wszystkim innym.

 

MIIEGO. Brak kabli. Brak zmartwień.

 

MIIEGO – EKSPERCI W SŁUCHAWKACH SPORTOWYCH

MIIEGO® jest duńską marką wielokrotnie nagradzaną na świecie, która specjalizuje się w bezprzewodowych słuchawkach sportowych.

Firma została założona w Aarhus w Danii w 2010 roku i jest jednym z nielicznych graczy na rynku którzy koncentrują się na tworzeniu wysokiej jakości bezprzewodowych słuchawek do uprawiania sportu.

Produkty MIIEGO® zostały zaprojektowane i opracowane we współpracy z szeroką grupą profesjonalnych sportowców. Produkty MIIEGO® są trwałe i przetrwają każdą ostrą zimę, nawet użytkowanie w trudnych skandynawskich warunkach.

Z MIIEGO® Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth przeznaczone do sportu, one dopasują się do Ciebie i twoich uszu. Daje to całkowitą swobodę, aby wykonać swój trening najlepiej.

Dziś produkty MIIEGO® są wykorzystywane zarówno przez amatorów joggingu, jak i zawodowych sportowców z całego świata, dystrybuowane i sprzedawane w siłowniach i sklepach sportowych na świecie.

MIIEGO® jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Danii w 100% zaangażowanym w sport – własność MIIEGO ApS.

 

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE

Skontaktuj się z nami na info@miiego.pl Jeżeli jesteś zainteresowany dystrybucją marki MIEEGO w swoim sklepie lub siłowni napisz do nas.

 

MIIEGO® PISALI O NAS

RECENZJE I REKOMENDACJE :
AL3+ FREEDOM zostało poddane testom, w magazynach, social media m.in:

IRONMAN gift guide (INT)
Men’s (Wielka Brytania)
Women’s Running – Nagroda (Wielka Brytania)
RUN247 (Wielka Brytania)
the runningbug (Wielka Brytania)
Runner´s World – „Gear of the Year” (Australia)
Earbuddy – „Test Winner” (EU)
Aktiv Traning (Skandynawia)
BT – „bedst til prisen” (Dania)
Lobemagasinet (Dania)
i wiele więcej….