MIIEGO na ORLEN Warsaw Marathon 2018!

Za nami VI edycja ORLEN Warsaw Marathon. W trakcie biegów dopisała zarówno piękna pogoda, zawodnicy, jak i dopingujący ich kibice. W maratonie triumfował Ezekiel Omullo (KEN), a w biegu OSHEE 10 km Mengistru Zelalem (ETH). Podczas 88. PZLA Mistrzostw Polski w Maratonie Mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Yared Shegumo.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko MIIEGO na ORLEN WARSAW MARATHON.
W tamtym roku również braliśmy udział w tym wydarzeniu sportowym.
Zachęceni zainsteresowaniem wszystkich biegaczy, postanowiliśmy, że w tym roku również otworzymy dla Państwa nasze stoisko MIIEGO.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najbardziej pożądanymi produktami MIIEGO były słuchawki AL3+ Freedom i pasy do biegania MIIBELT PRO. Pasy do biegania MIIBELT PRO rozchodziły się w zawrotnym tempie. Możliwość przypięcia numeru startowego do paska i aż 6 suplementów podczas biegu, ustanowiło dużą popularność wśród biegaczy.

Tegoroczna edycja ORLEN Warsaw Marathon była wyjątkowa nie tylko ze względu na liczbę osób celebrujących Narodowe Święto Biegania, ale także w związku z obchodzoną w tym roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Przed oficjalnym sygnałem startowym, tysiące zgromadzonych na Wybrzeżu Szczecińskim biegaczy w białych i czerwonych koszulkach uczciło wyjątkową rocznicę Mazurkiem Dąbrowskiego.