Najczęściej zadawane pytania

 

KOMPATYBILNOŚĆ
PAROWANIE
SYGNAŁ/ JAKOŚĆ DŹWIĘKU
ŁADOWANIE BATERII
INNE

Jak naprawić problem związany z łącznością i parowaniem?
Najczęstsze problemy pojawiają się podczas robienia aktualizacji oprogramowania w telefonie.
Bądź pewien, że wykonasz te kroki przed aktualizacją twojego urządzenia:
Rozłącz słuchawki
Jeśli wystąpią problemy związane z telefonem lub łącznością, zawsze zalecamy, aby spróbować wykonać następujące czynności:
Usuń słuchawki z menu Bluetooth w telefonie.
Wyłącz słuchawki, uruchom telefon ponownie, podłącz słuchawki poprzez Bluetooth (należy pamiętać, aby umieścić je w tryb parowania, naciskając i przytrzymując przycisk zasilania przez 7 sekund.

Problem z łącznością Bluetooth
Oto, co można zrobić, aby rozwiązać problem z Wi-Fi jak i z Bluetooth za jednym zamachem:
Wybierz Ustawienia> Ogólne> Wyzeruj> wyzeruj ustawienia sieciowe. To trzecia opcja w dół, a ty chcesz uniknąć usunięcia całej zawartości i ustawień. Poprzez wybranie opcji „Ustawienia sieciowe” zachowasz swoje dane nienaruszone, ale Twój Bluetooth powróci do ustawień domyślnych. To zwykle rozwiązuje problem.

Lekki reset słuchawek
Istnieje możliwość zresetowania słuchawek MIIEGO w inny sposób:
Słuchawki powinny być wyłączone. Następnie powinny zostać podłączone do ładowania (włączy się czerwona lampka). Wciśnij i przytrzymaj przycisk POWER na 6-8 sekund nim lampka zapali się na kolor niebieski. Zrób tak 1-2 razy . Słuchawki powinny się zresetować.

Sygnał Bluetooth
Chociaż zakres Bluetooth wynosi 10 metrów, zalecanym optymalnym zasięgiem dla każdego urządzenia stereo Bluetooth jest pół metra w bezpośredniej linii z urządzeniem muzycznym, zwłaszcza na zewnątrz, gdy sygnał nie może odbijać się od ścian i sufitów. Zasada ta ma zastosowanie do każdej marki urządzeń stereo Bluetooth. W słuchawkach MIIEGO, antena znajduje się w słuchawce po prawej stronie. Więc upewnij się, że urządzenie znajduje się po prawej stronie ciała w celu uzyskania optymalnej łączności .
Pomoże to uniknąć zaniku sygnału. Należy również pamiętać, że anteny w iPhone znajdują się w dolnej części telefonu.

MIIEGO. NO WIRES. NO WORRIES.